Adverteerders

Motorclub Bartje is mede mogelijk gemaakt door:

Café Hingstman Zeijen www.cafehingstman.nl

Motoport Assen www.motoportassen.nl

Motoport Leek www.motoportleek.nl

Motoport Express Hoogezand www.motoportexpresshoogezand.nl

Mulders Motoren Veendam www.muldersmotoren.nl

Motorhuis Bakker Nieuw Weerdinge  www.motorhuisbakker.nl

R. Schriemer Schoenmaker Winschoten www.allewinkels.net/reparatie-schoenen-en-leer/winschoten/uw-schoenmaker-r-schriemer

B. Franke Tweewielers Assen www.franketweewielers.nl

Jopie Jong Woninginrichting Sappemeer www.jopiejong.nl

Visser Assurantien en Makelaardij Bellingwolde www.makelaardij-visser.nl

Koopmans verf www.pkkoopmans.nl

Brons Motoren Groningen www.bronsmotoren.nl

Metting Texaco Station Bellingwolde www.facebook.com/TexacoMetting

BMN Bouwmaterialen (voorheen Ubbens) www.bmn.nl

Schildersbedrijf Arends www.schildersbedrijf-arends.nl